My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Danes je 22 Maj 2018, 20:49

Vsi časi so UTC + 2 uri [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: 7 level ruin destroyed
OdgovorObjavljeno: 12 Jan 2018, 16:01 
Odsoten

datum 09.12.2018 ... sem preveril moja bučna mesta v hladnem zjutru zopet dolg zimski večer. Mesto sem prinesel bližje mojim zaveznikom zaradi vojne, s katero smo se približali. Preveril sem informacije raziskovalčevih informacij ... ni bilo nobenega problema ... toda videl sem zapis, da je v poročilu obstajal ostanek na 7 stopenj ... tega nisem mogel verjeti, toda res je bilo res .. Jaz slišal je novice, ki sem jih dolgo pričakoval ... Takoj sem poslal svoje žrtve in raziskoval. Dosegam svojega zaveznika. po informacijah iz vohunskega poročila smo razvili našo strategijo boja ... vse se je razvilo tako hitro ... smo okrepili svoje vojske s čarobno ... in začeli napadati ... bilo je le 47 minut ... se je zdelo ta čas se je ustavil ... Bilo je kot minut, minut in minut ... in vojna se je začela. Moji turški zavezniki niso imeli moči, da bi vzdržali vojsko proti vojni. Bilo je lažje, kot smo pričakovali in zmagali ... prevozniki so zbrali pleme in se vrnili v našo deželo z zmago anthem. z velikim veseljem. štirideset dni in štirideset večerov, se je začelo praznovanje, organizirali so se bankete ... zahvaljujoč zavezniku in hvaležnosti dolga.

Priponke:
IMG_20180109_101224.png
IMG_20180109_101224.png [ 702.31 KiB | Videno 188 krat ]
IMG_20180109_100926.png
IMG_20180109_100926.png [ 402.19 KiB | Videno 188 krat ]
Na vrh
 Profil Pošlji zasebno sporočilo  

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 

Vsi časi so UTC + 2 uri [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost