My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Danes je 24 Sep 2018, 20:44

Vsi časi so UTC + 2 uri [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: 7 stopenj uničenja ruševin.
OdgovorObjavljeno: 09 Jan 2018, 11:53 
Odsoten

Bremen je imel deževni in deževni vremenski teden. Zbudil sem se 9. decembra 2017, da bi pogledal, kaj se je dogajalo, medtem ko so mi raziskovalci spali. Ujel sem lepo skodelico kave in sedel, da bi dobil svojo pošto. Izgledam, kot da sem prst prstom čez moje srce, tako da sem odkril raven 7 olupine? Običajno ne bi šel ven iz mesta Bremen 3, vendar sem bil presenečen, da sem odkril, da so moja odkritja odkrila le nekaj izzivov v Bremenju 3 borilne veščine 7. stopnje.
Odzvala sem se le nekaj ur pred iskanjem novih,
Moral sem iti na delo, vendar pred odhodom, da iščem pomoč zaveznika, da zadene razbitine turkiyeye, pošljem sporočilo.
in se strinjal, da mi pomaga. Povedal sem mu, da je bila vojska skoraj napadena in mu poslala poročilo o ruševinah.
Začel sem napadati in sem poslal Turčiji sporočilo, da se pridruži.
Napad se je hitro pridružil. Štirideset in sedem minut smo imeli, dokler nam niso bili cepljeni za ruševine. Ko sem se približal hrbtu, sem še naprej videl vsakih 10 minut, ko ste se približali. Pošasti niso vedeli, iz česa so prišli.
Deset minut, da je bilo zelo razburljivo, ali bi bilo res, prva stopnja je uničila moje 7 vojn. Še enkrat sem ga presenetil, ni vedel, kakšni so loki.
Vojna je začela dve vojski s temnimi ostanki.
Zdravnik se je z desno obrnil na desno, uničenje pa je bilo neposredno pod njim.
Konjenica je bila postavljena pred vrata, 300 globokih in 40 globokih. Prevozniki so se ustavili v gozdu in zgrabili.
Pegasus je pozdravil gesla za šifriranje 20.000 šel z močjo in se postavil neposredno pod ruševin.
Vojna se je začela in vrgla konjska vrata, v mestu se je pihala kri, pet vojsk je bilo pokopanih in so se pridružili vojni. Ko se je vojska začela infiltrirati z vrat, so bili zmaji sproščeni in sovražni pošasti so začeli padati. Telesa so bila zložena in konjenica je minila. Pošasti so imenovali temne čarovnike in mrtve pošasti so takoj ponovno oživili. Spomenik vojne se je spremenil in izginile so moči dobrega. V vojni so se pridružile celo vojaške enote, vojna se je spet spremenila in domala je dobra stran. Temna magija naredi še en urok in mrtve pošasti oživijo. Kako bomo zmagali v tej vojni? Vstal bo, tako kot vse enote začnejo pridobivati. Samo eno upanje je bilo. Poslali smo belega čarovnika Carli na svojo vžigalno zemljo.
Vojna se je nadaljevala 3 dni in 3 noči in pošasti in vojaki so še vedno padali, vendar so pošasti ponovno oživeli temni čarovniki.
Ko se je vojna nadaljevala, se je Carla pojavila kot beli čarovnik in si je prizadevala za čarovnika. Vijaki strele so prišli z neba in temna magija jih je udarila vse po enega, dokler niso izginili. Pošasti so začeli padati, ker niso imeli zmožnosti, da bi zdravili več kot temni čarovniki, in velike vojske in vojske, ki so osvojili ostanke sedmega
Ob koncu vojne so vojaki vojakov pokrivali vojne in vojne.
Čudovit in uspešen dan za temno stran temnega pošasti. Nagrade so bile številne.

Napadil je in konec je, pošast je odšel in vojske niso bile pokvarjene, BG in velik nasmeh naših vojsk se je vrnil domov.
Te pošasti niso imele nobene možnosti proti velikim vojskam Vwarriorja in Purerage!

Hvala, ker ste zapustili Turkiyede 7. stopnjo.

Priponke:
IMG_20180109_101224.png
IMG_20180109_101224.png [ 702.31 KiB | Videno 413 krat ]
IMG_20180109_100926.png
IMG_20180109_100926.png [ 402.19 KiB | Videno 413 krat ]
Na vrh
 Profil Pošlji zasebno sporočilo  

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 

Vsi časi so UTC + 2 uri [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost